Můžete mi říct, proč kopu do šutrů?

23. června 2011 v 18:31 | Silverstorm |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Abych to vysvětlila, byla jsem se svou drahou třídou na vodě. Nadpis tohoto článku je hořký povzdech, který mě napadne vždycky, když se podívám na svoje nohy. Věřte mi, není to hezký pohled. Ale k věci. Popíšu vám dopodrobna jak to všechno bylo.

V pátek, kdy všichni ostatní odjížděli, jsem já a další dvě holky zůstali v Praze. Potřebovali jsme okecat FCE (The speaking part). Hned poté jsme ovšem s nadšením vyrazili za zbytkem třídy. Po tom, co jsme konečně vypátrali v Horažďovicích kemp jsme se zabydleli a začali si sdělovat dojmy. V pátek bylo krásně. Sluníčko a vedro. S takovou nadějí v duši jsem se odebrala ke spánku. Už v noci se to začalo kazit. Mě a Wolf protekl stan. Moje diagnóza? Věci na stěně. V sobotu déšť neochvějně pokračoval v podstatě celý den. Jediné, co se stalo, bylo to, že Wolf zjitila, že mě na kormidle nesnese a sedla si tam sama. Nic jsem proti tomu tomu neměla. Voda byla klidná a háček taky není špatná pozice.

Do dalšího kempu jsme všichni dorazili řádně promoklí a zmrzlí. Slíbená teplá sprcha se nekonala, protože došla teplá voda, takže jsem podstoupila zahřívací kůru spacákem a čajem. Ten večer nás bohužel tak opustila Jéje, protože se roznemohla natolik, že už zkrátka nebyla schopná pokračovat. My jsme si tentokrát dali ve stanu pozor, takže jsme dokonce spali v suchu. Další den jsme museli vyřešit rozložení lodí. Kvůli jedné chybějící osobě se teď museli sólovat dvě lodi, z nichž jednu Wolf nadšeně obsadila. Má můj obdiv, že si na to troufla tak brzy, protože před tím v životě ani nedržela pádlo. Samozřejmě, taková osobnost jako ona potřebuje svůj prostor. Já jsem vyrazila s Jezinkou. To už jsem zase kormidlovala. Potkali jsme jedny peřeje pro slalom, kde jsem naší loď umně napálila špičkou do břehu. Poorgirl s Bosorkou nám potom dokázali, že jsme se s pádlováním nemuseli obtěžovat vůbec. Projeli celý úsek s pádly vysoko nad hlavou. Můj obdiv za odvahu.

Později odpoledne nás ještě zastihly kroupy. Všechno vyřešila Jezinka krátkou sérií rozkazů: Ke břehu, Pod strom, Chyť tu větev, Vestu nad hlavu a Čekej. Fungovalo to výborně. Navíc večer vykouklo sluníčko a Wolf si nechala dovést vlastní stan. Nad kempem zavládla idyla.

A máme tu pondělí. Poslední den v lodích, tentokrát kormidluje Jezinka. Nemám žádné výhrady. Po tom co mě několikrát seřvala, že pádluji nerovnoměrně jsem povinně změnila pozici z háčka na porcelán. Celé odpoledne jsme pak strávili v soulodi s Buchtou (to je kluk) a Géniem (to je holka). Já a Génius jsme semtam dostali spršku a drželi jsme lodě, zatímco kormidelníci se pokoušeli jeden druhého přepádlovat. Tak nám i olejovaté čtyři kilometry před Pískem utekli vcelku v pohodě. Večer se celá třída odebrala do hospody. Já, jakožto abstinent jsem se odebrala spát.

V úterý se spolužactvo začalo připravovat na pařbu. Po vodě si zvolili den volna a rozhodli se zůstat v Písku. Já jsem odjela domů, takže místo abych sledovala, jak ožralové zvrací, jsem si dala horkou sprchu, následovanou ještě teplejší vanou. Volnou středu jsem zasvětila rekonstrukci svého dočasného příbytku zvaného tělo a dočasného stavu zvaného duševní klid. Když se tak podívám zpátky, byla to opravdu legrace.

Pomůcka pro trempy: bramborová kaše a polévka se navzájem myjí, ale slanina neumyje připalené špagety. (ale pokud to zalejet vodou a hodíte tam čínskou polívku, budete příjemně překvapeni. Dokud se nedostanete k tomu sajrajtu na dně)

Vzpomínka na Blondýnku: Pokud jedete na vodu, musíte mít vestu. Dospělí ji mít nemusí, protože jsou za vás zodpovědní. Pokud jsou někteří z vás dospělí, stejně ji mít musí. Proč? Protože Blondýnka to řekla!

Vždy odpouštějme svým nepřátelům. Nic je nerozzuří více. (Oscar Wilde)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petko Petko | E-mail | Web | 24. října 2011 v 19:54 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!