Politická výroční zpráva-jak popsat stránku a neříct nic

1. června 2011 v 19:46 | Silverstorm |  Výroční Zprávy


Tak zase jednou výroční zpráva. Co tam jenom napsat? Během tohoto měsíce zmizela veškerá má inspirace, potvora jedna. Počítejte s tím, že až do konce tohohle článku nedostanete závažnější zprávu.

Ne, že by byl květen nějak chudý na události, právě naopak. Spálila jsem se na slunci, hodili mě do vody, znovu jsem se spálila, zvorala pár testů, několik se mi jich i povedlo, pak jsem zmokla, znovu jsem se spálila a zlili mě vodou. Úplně nakonec jsem si dokonale unavila hlasivky, takže jsem poslední dva dny měsíce strávila mlčením a význammným pokašláváním, které místy přecházelo do záchvatů kašle. Jak můžete sami vidět, stalo se toho až dost. Bohužel nedošlo k žádnému závratnému vývoji mého psychického stavu. Ještě stále držím naživu svůj hynoucí optimismus a pokouším se vidět svět alespoň v nějakém světle (protože i to je u mě úspěch). Pořád jsem náladová mrcha, která je ochotná vám svou dobrou náladou zkazit den (pokud svou dobrou náladou nezkazíte den vy mě) a navíc jsem oběvila pár nových způsobů jak se s lidmy hádat. Jelikož jsem v tom umění nová, je to pro mě oblast plná překvapení a zatím mě moc baví učit se, jak lidmy manipulovat skrz jejich ego. Nevěřili byste, jak je to někdy jednoduché.Jak to dělám vám neřeknu. Výrobní tajemství. Máte spoustu času na to přijít sami.

A samozřejmě, není třeba se čehokoli obávat. Moje současná situace bude v dohledné době vyřešena, pokud bude okolí ochotné spolupracovat. Už se na tom pracuje a celá tato aféra by neměla vyústit v žádný větší problém.

Vždy odpouštějme svým nepřátelům. Nic je nerozzuří více. (Oscar Wilde)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!