Solární nabíječka

1. června 2011 v 16:53 | Angel Enigma |  Inside of diamonds


Pěkné brzké ráno, vážení čtenáři. Jo, než se leknete, Angel Enigma už zase nemůže spát a civí do stropu. Dneska ale nemá vražedné sklony jako každé brzké ráno. Jak by taky mohla mít. Gore-texový systém diamantové schránky, který jsme vynalezly s Beou-Mall někdy ve tři ráno na ICQ, funguje skvěle. Radost a úsměv, to co u mě zná jen málo lidí, ukládám kromě tukových buněk i do kůže a kostí a zejména do neuronů. Připadám si jako solární nabíječka. Přesně ta, kterou se chystám obejít nemožnost nabíjení telefonu na hrůze zvané Třídní vodácký výlet, který ovšem hodlám přežít, protože tu radost smát se mi do hrobu jim prostě nedám.
Celý předešlý víkend jsem skvěle strávila s Wolf. Zhuštěná koncentrace podpory sebevědomí a nekonečné sesterské srandy mi nabila velkou část zásobu hyper-článků, za což moc děkuju. Na radostné neutrony máme ale jako diamanty velmi vysokou kapacitu objemu, takže ve vzájemném nabíjení pokračovala celé pondělní odpoledne Bea-Mall a Horse...o, pardon, pořád si na ten titul nemůžu zvyknout. Náš kamarád Horseman byl královnou Phoenix a generálem Beou-Mall s požehnáním mé maličkosti Lady Enigma (koukám že už tu máme pomalu ale jistě celý širý dvůr, nebo taky RPGčko:) ) pasován k datu 1.6.2011 na Lorda Diamonda. Sice se říká, že běda mužům kterým žena vládne, ale my si naopak hodláme nové posily vážit a cenit. A pokud se náš za zásluhy nově pasovaný Lord nebude cítit příliš utlačovaný pěti bosorkami rulujícími tyhle stránky, mohlo by to fungovat. Takže dámy čtenářky, dočkaly jste se, už máte komu zakládat fankluby. No já si časem na nové čestné jméno zvyknu taky, nebojte, a už mi prst nepojede k H ale rovnou k L. Teda snad.
Ovšem zpět k nabíjení. Příští kontrola baterií mi bude před vodou provedena pokud vyjde ve čtvrtek dalším výletem s Beou-Mall a Lordem Diamondem. Poslední zbytky dobiju na dětském dni ve vedljší vsi, kde se konečně dočkám své vytoužené praxe.
A v neděli odjezd. A velká zkouška mé výdrže. Nebojte, budu vám psát zápisky a pak je zveřejním. A zkusím vypustit i sprostá slova. přece jen, jsme u toho dvora, že...
Takže se zatím mějte a určitě se vám časem zase ozvu. Děkujeme za pozornost, zůstaňte s námi a pamatujte
Kdo hledá, nenajde. Ale kdo nehledá, bude nalezen.
-Fraz Kafka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!