Červenec 2011

Klíčová letní zpráva

26. července 2011 v 16:13 | Bea-Mall |  Inside of diamonds
Zdravím čtenáře :)
doufám že se máte dobře,
užíváte si končící první půli prázdnin a nic vám jí nekazí.
Já se snažím jak jen to jde..jenže...

Matinka se nejspíš zamilovala-momentálně se chová jako rudolící puberťačka.Nejen že mě,Labilní a věčně single individuum žádá o konzultace a radu (no,tak jsme ženské,co by jsme to nad kafem o reklamách při Šeherezádě neprobraly,že?) ale občas bývá jaksi zasněná a to pak dobře nedopadá.

U krutosestry mám stále nevyzvedlý dárek k 16tinám a kvůli ztracené legitce jsem si jej do teď nemohla vyzvednout. Každopádně jsem domluvena na dnešní pátou hodinu.Mám zajet ke krutosestře do Ateliéru a vybrat si nějaký pěkný desingový hadřík. To je lákavá nabídka, já desingové věci zbožňuji, ostatně je o mě všeobecně známo že nejraději nakupuji naprosto neznámé a neoblíbené značky,proto že pak mám jistotu že mnou zvolený hadřík bude originálnější než leopardí legíny z New Yorkeru,ve kterých potkávám valnou většinu svých (Ach,jak krásně to zní) teď již bývalých spolužaček. Otevřeně přiznávám že jsem velice ráda originální....
No a tak teď balím,že si konečně prohlédnu KREJČOVSKÝ ATELIÉR Záhorová a odškrtávám si pomyslné položky na seznamu.
Legitka- ztracená ale drobný na lístek mám.
MP3ka-nabitá na maximum
Klíče-ehm,kde mám klíče? Klíče udělejte "hůhů!"...
Samozřejmě že mrchy nezahoukají,neozvou se...
Nakouknu na "kostku"(slangový výraz pro šuplíkovou komodku stojící v předsíňi)...nic.

Rozmotám a zase smotám kabely od Hi-Fi, mám zvyk si klíče pokládat na reprobedny a klíče mají pro změnu zvyk z reprobeden padat a zamotávat se do kabelů....Kde nic tu nic.,..

Mrk a kuk pod postel, klíče jsou takové velice zajímavé na kousání,zvlášť přívěšek na žeton...
"Ronánku,kde má panička klíče?!"
 Vzhledem k tomu že malý ďábel nenahodil výraz "jsem nevinný malý Beagle"
a ani si nesedl allá Budha je mi jasné že je tentokrát,ku podivu a zcela vyjímečně, nevinný.

Zkontroluji kuchyňskou linku, ony ty mrchy si kolikrát hoví spokojeně na pracovní desce,fikaně maskované za rychlovarnou konvicí...
Nepoložila jsem je na pračku? Chápejte,koupelna je hned první dveře vedoucí z předsíně,pračka je první na co se věci odkládají když přijdete zvenku a spěcháte do komnaty nejvišší potřeby..
Ne,klíče nikde...
Během hodiny a půl jsem si za dělání manikůry a pedikůry proběhla celý byt abych nakonec napsala sms matce že doufám v její brzký návrat z práce,neboť v pět mám být na florenci,není mi známo jak dlouho to tam potrvá ale typuji to na hodinu,tak že bych v půl sedmé měla býti doma-respektive od půl sedmé budu stepovat pod balkónem či strkat sirky do zvonku a kdy že bude doma ona...

K této zprávě jsem také nezapoměla připojit informace že moje milé klíčky jsou nezvěstné....

Obratem mi bylo zavoláno a byla jsem také ujištěna že má vlastní bordelářskost není tentokráte na vině,neb maminka má nápadníka,maminka je nejspíš zamilovaná a co se praví o zamilovaných? že jsou duchem mimo.

No a jak tak ležely dvoje klíče na jedné komodce v předsíni, duchem mimo maminka šla ráno do práce a proto že jsou si naše klíče jako vejce vejci podobná a maminka měla u sebe dvě tašky,když šla předsíní po prvé do jedné kabelky vložila jedny klíče a když šla předsíní po druhé do druhé kabelky střčila druhé klíče,neuvědomujíc si že to již udělala s klíčemi předchozími...

Na obhajobu duchem mimo(zamilované) maminky nutno podotknouti že jsou si naše klíče podobné jako vejce vejci.

Velký klíč -bezpečnostní od domu.
Malý klíč,úplně normální FABka,od bytu.
Modrý držáček na žetony-ty se hodí když se jde nakupovat.
a malilinkatý klíček. V mém případě od skříňky v maminčině případě od schránky na poštu.

Nuže maminka má dvoje klíče a já nejsem v p......

Dobrou noc,krásné sny ....dobré Ráno!

19. července 2011 v 7:20 | Bea-Mall |  Inside of diamonds


Dobré Ránko Všem!
Vyspinkaní do růžova?Tak to se jdetě bodn....
Ne,nechme toho.Vy se nedivte nenávistnému podtónu tohoto článku,já vás nebudu nenávidět za vaší schopnost spát,ano?
Ok,tak jsme si to vyjasnili..pokračuji.


Hledám dobrovolníka který by mi půjčil brokovnici.Ta jediná by podle mně zabrala na ty ukdákané a upípané opeřené sráče,které lidstvo nazývá "Ptáčky Zpěváčky".Já vím že tak labilním tvorům jako jsem já zbraně do rukou nepatří,už vůbec né ty střelné...ale slibuji že bych střílela jen do vzduchu!
Dobře,už mlčím.
BTW-vysvětlete někdo všem mým alteregům že
na mě po probdělé noci s vlkodlaky nemůžou
řvát najednou.
Jsem víc viděšená než Smolíček z Jezinek a ten
megalomansky parohatej sudokopytník nikde!

Já vážně nemám nic proti Harrymu Potterovi,ale vysvětlete někdo té stvůře která pokousala Síriuse že jí nemám ráda!A nemám ráda ani ty obří pavouky ze zakázanýho lesa! Vypelichanej Vlkodlak a nejen že Chlupatej ale i Megalomanskej pavouk jsou spolu s Insomnií a kopajícím Ronym vážně skvělá společnost na probdělý noci.Věřte mi, mám to odzkoušeno.
Víte co? Vůbec to nečtěte,nemá to pointu. Dejte si šlofíka.I za mě :)Letní fofry

17. července 2011 v 21:04 | Angel Enigma |  Inside of diamonds


Zdravím vážené čtenáře!
Tentokrát se vám hlásím opět brzo ráno přímo z postele. No uznejte, neděle, prázdniny, insomnie - napadlo by vás něco jiného než zůstat ležet v posteli a nedělat prostě nic? Od toho ty prázdniny a neděle přece máme. Navíc, hodit si kopyta nahoru pěkně sama a v klidu je mým minisnem už od začátku prázdnin. Jo, to je tak, když multifunkční blbec jménem Angel Enigma chce stihnout všechno. Po týdnu mezi Skandinávci, korunovaném scénkou "Karamelový taveňák", o které vám povím snad až jindy jsme se dostali k pětidennímu hlídání mladšího sourozence u prarodičů, přežitého pouze díky návratu ke staré závislosti.
Staré závislosti? Jo aha, vám jsem to ještě neříkala. V době přechodu na Lair, před mnoha a mnoha lety za časů temných jako tma, kdy neexistovaly moje 4 křídlaté potvory a nikde nikdo o koho bych se mohla opřít, byli jedinými, kdo mě navštěvovali pravidelně, vděčně a neměnně, postavy z televizních seriálů. Na tomhle jedinném vztahu jsem si vypěstovala poměrně slušnou závislost, jak by taky ne. Plynuly roky, zjistila jsem, že když ve vlastních řadách nenajdete, je na čase porozhlédnout se jinde, přišla tudíž Silver, Žofka, Millie, Jezinka a samozřejmě moje nejlepší starší ségra-Wolf. Chvíli poté se objevila Bea-Mall a Lord Diamond, Ragnarok a Diamond People a dnes se už k přátelům z obrazovky vracím s jistou mírou nostalgie. Tyhle návštěvy prarodičů jsou pro mě asi tak bezpečné, jako pro odnaučeného alkoholika průchod otevřeným barem. Na těch pár dní u prarodičů si proto dovolím krátkou závislost obnovit, ale jen na chvíli - na druhou stranu, buď to, nebo smrt nudou.
Poté týden ve stáji a zopakovaná klasická chyba. Jaká? V momentu, kdy ukážete, že jste schopnější než průměrný sněhulák, už děláte všechno a ani nevíte jak. Za celý týden se mi nepodařilo pohádat se s Rosalinde, což považuju rovněž za osobní úspěch. Pak malování doma, kompletní úklid pokoje a jako bonus, a pochopitelně Ragnarok do noci, mám přece děsný skluz. Abych se vážně nevyspala, neodmítám pozvánku na Ragnarok sraz, kde se hrdě prezentuji, vdávám si postavu, dozvídám se další důležité informace a usínám u Wolf ve dvě ráno. Dnes opět doháním skluz, do úterka vymýšlíme program s Wolf, pokud se mi do konce týdne podaří setkat se s pražskou části Diamond People budu ráda, dále musím dosáhnout levelu minimálně 97, uklidit dům, vykoupat psa, něco málo napsat, dodělat dárek k výročí blogu...Pořád mít činnost. Důležité je, že tak zapomínám na 31 šmejdů z pseudokolektivu. A proto přece ty prázdniny máme, ne? Takže Angel, vztyk a jedeme! Ale notak lidi, to bych nebyla já, ne?
Kopyta nahoru mi totiž dají až v hrobě.

Máme zase o rok starší rybu!!! :D

14. července 2011 v 15:41 | Phoenix |  Inside of diamonds
Hopsa,hejsa do Brandejsa! Zdár Lidičkové..
Vidíte mě rádi? Neee??? Ale já vás,respektive tenhle Blog jo,tak máte smůlu.Pohledem mě nezabijete,ba ani komentářem to už tu zkoušelo lidí!

Každopádně,od do ztracena vyzněného pozdravu který nedopadl tak jak měl, se chci přesunout k obsahu článku věnovanému jedné rozespalá slečně kterou materialisticky utiskuje její přenášením genů posedlý pes. RonáneQ 4ever,co vám budu povídat.Taky už mi do silonek provrzal díru a okousal podpatek.

MMMH-Moje Milá Malá Hieno!!

VNkTŠt*N. Všechno Nejlepší k Tvým Š****tým Narozeninám!!!!

Moje Zlato :)
Přeji ti všechno nej. Ležatou osmičku pozitivní Energie v Gore-Texu,Nefňukající Virgínii v Diamond-Castlu, o 60% méně zlobícího Ronyeho Kinga. MLČÍCÍ matku,na korespondenci reagujícího otce,O 10 000% více štěstí na "Ámosi-"Pomlč!" než kolik jsi měla na Southu,což zahrnuje neperverzní spolužáky a nekrůtoidní spolužačky v balení 3v1nom spolu s Milými a Tolerantními Pedagogy kteří tě nejen budou chápat a respektovat,ale hlavně budou rozumět tvému smyslu pro humor.
Ale Zároveň přeji Miss...Envy o dost víc síly a Pomstychtivosti.VirgB přeji o dost tlustější zdi Atomového krytu a méně žalu.
No já končím se svou "zprávou nezprávou" a ještě jednou: přeji všechno nej Beo!!Medvídek z Bogoty v mém pokoji nedělá dobroty

3. července 2011 v 20:40 | She Blue Lion |  SOI-Jail For She Blue Lion


Zdravím drahé čtenáře!
Po strašlivě dlouhé a deprimující (spíše pro mne než-li pro vás,co?) psací odmlce se vám hlásí modré lvíče,které je pořádně nakrknuté jedním plyšovým medvěděm,který už by jak trefně poznamenala jinak duchem nepřítomná ajtačka Siren,zralý na kastraci a skalpování.

Můj jinak výstavní přítel si nechal narůst delší vlasy a teď si je geluje. Pardon,ulízává si je.Já tedy nevím jak je to u jiných,ale já s jeho ježkem byla naprosto spokojená.A teď nejsem spokojená s naprosto debilně vyhlížejícím přítelem. O to víc jsem nespokojená s debilně vyhlížejícím přítelem,který vede "dilinQuovské řečičky" a naprosto šíleně smrdí,ano SMRDÍ mentolovým, gelem na vlasy. Po pravdě nevím,kde tento "zázrak" kadeřnictví vyhrabal ale (vulgarismus mi odpusťte jižanský temperament nesvolí jinak) musela to bej pořádná PRDEL světa!

Každopádně, vás asi nezajímají štkané vzlyky nad debilitou mého přítle že?
Nudíte se? Kupte si Medvídka...
no, eh...medvídka...

MEDVÍDKA Z BOGOTY!
Medvídka Márfiho, "mého" medvídka Márfiho, který byl načapán se mnou v pokoji a já z toho mám zase doma oheň na střeše. Ono by to nebylo nic nenormálního, když bydlím v přízemí a na okně nemám mříž proto že vede do dvora,žejo...ale to by se nesměl před tím než se doplazil hulákat mi po dvaadvacáté hodině večerní pod oknem opít pod obraz!
Nesměl by hulákat tak,až vzbudil mou matinku která nás načapala v okamžiku ve kterém se můj drahý notorik svalil na mou postel a s ústy dokořán,spící jak zabitý nezačal chrápat jako dřevorubec.Kdepak medvídek z Bogoty.... Vrčící Grizly to byl!!!
Nic mi nepomohly vytřeštěné oči a výraz nakopnutého kokršpaněla. Matka spustila povyk.
Jenže,... né takový jaký bych čekala.
Matinka si začala zpívat,vážení a milí! Zpívat!!!"Medvídek z bogoty,usnul a spí..."
mě bude v noci děsem budit ještě dlouho,to mi věřte!


Ohlasy ze severu

3. července 2011 v 20:15 | Angel Enigma

Zdravím, vážené čtenářstvo. Hlásím se vám tímto přednastaveným článkem z rodinné dovolené,který nahraju až se dostanu k internetu, což ovšem vzhledem k situaci nebude tak snadné.
Co tak zhruba dělám? Většinu času si tady léčím nervy klidem, dodělávam věci v off-line režimu - zejména svoji literární tvorbu a jiné, ve školním roce opomíjené aktivity s počítačem. Píšu vám, jen abyste věděli, že žiju, že jsem s vámi a že jsem na vás nezapomněla. Teď se snažím naspat alespoň ještě pár hodin, což bude ovšem patrně problém protože když nespím v klidu, teple, v leže a v pořádku, nejspíš se mi nepodaří usnout ve vymražené místnosti opřená o okraj postele a s úvahou, jestli se jít či nejít pozdravit se záchodem. Ne, nebojte, nemám bulimii, jen jsem mírně přiotrávená houbami. Ale to se vstřebá, že.
Jinak ovšem dovolená probíhá více méně v klidu, coby správný důchodce si po obědě chodím lehnout, abych přebila insomnii, už zase NEvypadám (cože? Ještě pořád nečetli můj článek? No teda...) a až do patnáctého jsem v komunikační neschopnosti, ale věřím, že vy to tady nějak zvládnete zlatíčka.
Když nad tím v rámci insomnikovy úvahy přemýšlím a v rámci insomnikova přemýšlení uvažuju, dneska je vlastně vysvědčení. Šprtíci dostanou svoje cukříčky, budou se dmout pýchou stejně jako všichni zúčastnění, bude se tleskat, smát se, popíjet čaj a srdceryvně si vysvětlovat, jak si všichni budeme chybět.
Fajn, nad takovýmahle věcma by neměl přemýšlet člověk s otravou.
Venku na strom si sedla vrána a kráká mi do okna. Myslí si, že už bude definitivně po mě, jenže to se holka šedivá šeredně, šeredně plete. Sice nezabrala klasická léčba coca-colou, ale coby správný generál nasadím těžší kalibry a byť je "slunce ještě nad ráhnem" (ehm...kde je slunce v pět ráno?) do sebe bez ostychu kopnu panáka Becherovky. Opět potvrzuju že kudy teče, tudy tento český klenot léčí. Ne, že by snad zastavila hovory s toaletní mísou, ale přinejmenším je mi to fuk.
Vážení čtenáři, mějte se pěkně a místo hesla dodám jednu dobrou radu do života-
Když vám někdo přinese smažené houby v deset večer, čichněte si k nim, pochvalte mu je, poděkujte a pošlete ho do prdele.Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!