Letní fofry

17. července 2011 v 21:04 | Angel Enigma |  Inside of diamonds


Zdravím vážené čtenáře!
Tentokrát se vám hlásím opět brzo ráno přímo z postele. No uznejte, neděle, prázdniny, insomnie - napadlo by vás něco jiného než zůstat ležet v posteli a nedělat prostě nic? Od toho ty prázdniny a neděle přece máme. Navíc, hodit si kopyta nahoru pěkně sama a v klidu je mým minisnem už od začátku prázdnin. Jo, to je tak, když multifunkční blbec jménem Angel Enigma chce stihnout všechno. Po týdnu mezi Skandinávci, korunovaném scénkou "Karamelový taveňák", o které vám povím snad až jindy jsme se dostali k pětidennímu hlídání mladšího sourozence u prarodičů, přežitého pouze díky návratu ke staré závislosti.
Staré závislosti? Jo aha, vám jsem to ještě neříkala. V době přechodu na Lair, před mnoha a mnoha lety za časů temných jako tma, kdy neexistovaly moje 4 křídlaté potvory a nikde nikdo o koho bych se mohla opřít, byli jedinými, kdo mě navštěvovali pravidelně, vděčně a neměnně, postavy z televizních seriálů. Na tomhle jedinném vztahu jsem si vypěstovala poměrně slušnou závislost, jak by taky ne. Plynuly roky, zjistila jsem, že když ve vlastních řadách nenajdete, je na čase porozhlédnout se jinde, přišla tudíž Silver, Žofka, Millie, Jezinka a samozřejmě moje nejlepší starší ségra-Wolf. Chvíli poté se objevila Bea-Mall a Lord Diamond, Ragnarok a Diamond People a dnes se už k přátelům z obrazovky vracím s jistou mírou nostalgie. Tyhle návštěvy prarodičů jsou pro mě asi tak bezpečné, jako pro odnaučeného alkoholika průchod otevřeným barem. Na těch pár dní u prarodičů si proto dovolím krátkou závislost obnovit, ale jen na chvíli - na druhou stranu, buď to, nebo smrt nudou.
Poté týden ve stáji a zopakovaná klasická chyba. Jaká? V momentu, kdy ukážete, že jste schopnější než průměrný sněhulák, už děláte všechno a ani nevíte jak. Za celý týden se mi nepodařilo pohádat se s Rosalinde, což považuju rovněž za osobní úspěch. Pak malování doma, kompletní úklid pokoje a jako bonus, a pochopitelně Ragnarok do noci, mám přece děsný skluz. Abych se vážně nevyspala, neodmítám pozvánku na Ragnarok sraz, kde se hrdě prezentuji, vdávám si postavu, dozvídám se další důležité informace a usínám u Wolf ve dvě ráno. Dnes opět doháním skluz, do úterka vymýšlíme program s Wolf, pokud se mi do konce týdne podaří setkat se s pražskou části Diamond People budu ráda, dále musím dosáhnout levelu minimálně 97, uklidit dům, vykoupat psa, něco málo napsat, dodělat dárek k výročí blogu...Pořád mít činnost. Důležité je, že tak zapomínám na 31 šmejdů z pseudokolektivu. A proto přece ty prázdniny máme, ne? Takže Angel, vztyk a jedeme! Ale notak lidi, to bych nebyla já, ne?
Kopyta nahoru mi totiž dají až v hrobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crystal Wolf Crystal Wolf | 20. července 2011 v 22:59 | Reagovat

Segra, vždyť jsme šli spat kolem jedny oO

2 Angel Enigma Angel Enigma | 21. července 2011 v 13:12 | Reagovat

No jo, vidíš, chybka, udělám autorskou korekturu :-)

3 Crystal Wolf Crystal Wolf | 25. července 2011 v 0:01 | Reagovat

No... Ani nemusíš.
Já se jen divila že tak pozdě oO
Tys nenapsala kdy jsme šly spát, ale kdy jsi usla ty. Tudíž jsi nakrásně mohla vytuhnout třeba v pět i kdyby jsme šly spát ve dvanáct.
Což už by teda bylo moc a tu tvou insomnii bych začala řešit JÁ ;)

4 Tonix Tonix | E-mail | Web | 13. října 2011 v 8:20 | Reagovat

hej tak to je libovýýýýý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!