Ohlasy ze severu

3. července 2011 v 20:15 | Angel Enigma

Zdravím, vážené čtenářstvo. Hlásím se vám tímto přednastaveným článkem z rodinné dovolené,který nahraju až se dostanu k internetu, což ovšem vzhledem k situaci nebude tak snadné.
Co tak zhruba dělám? Většinu času si tady léčím nervy klidem, dodělávam věci v off-line režimu - zejména svoji literární tvorbu a jiné, ve školním roce opomíjené aktivity s počítačem. Píšu vám, jen abyste věděli, že žiju, že jsem s vámi a že jsem na vás nezapomněla. Teď se snažím naspat alespoň ještě pár hodin, což bude ovšem patrně problém protože když nespím v klidu, teple, v leže a v pořádku, nejspíš se mi nepodaří usnout ve vymražené místnosti opřená o okraj postele a s úvahou, jestli se jít či nejít pozdravit se záchodem. Ne, nebojte, nemám bulimii, jen jsem mírně přiotrávená houbami. Ale to se vstřebá, že.
Jinak ovšem dovolená probíhá více méně v klidu, coby správný důchodce si po obědě chodím lehnout, abych přebila insomnii, už zase NEvypadám (cože? Ještě pořád nečetli můj článek? No teda...) a až do patnáctého jsem v komunikační neschopnosti, ale věřím, že vy to tady nějak zvládnete zlatíčka.
Když nad tím v rámci insomnikovy úvahy přemýšlím a v rámci insomnikova přemýšlení uvažuju, dneska je vlastně vysvědčení. Šprtíci dostanou svoje cukříčky, budou se dmout pýchou stejně jako všichni zúčastnění, bude se tleskat, smát se, popíjet čaj a srdceryvně si vysvětlovat, jak si všichni budeme chybět.
Fajn, nad takovýmahle věcma by neměl přemýšlet člověk s otravou.
Venku na strom si sedla vrána a kráká mi do okna. Myslí si, že už bude definitivně po mě, jenže to se holka šedivá šeredně, šeredně plete. Sice nezabrala klasická léčba coca-colou, ale coby správný generál nasadím těžší kalibry a byť je "slunce ještě nad ráhnem" (ehm...kde je slunce v pět ráno?) do sebe bez ostychu kopnu panáka Becherovky. Opět potvrzuju že kudy teče, tudy tento český klenot léčí. Ne, že by snad zastavila hovory s toaletní mísou, ale přinejmenším je mi to fuk.
Vážení čtenáři, mějte se pěkně a místo hesla dodám jednu dobrou radu do života-
Když vám někdo přinese smažené houby v deset večer, čichněte si k nim, pochvalte mu je, poděkujte a pošlete ho do prdele.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!