BložínQu...

31. srpna 2011 v 14:01 | Phoenix |  Inside of diamonds
Půlnoc je magický čas odpradávna doprovázený umíráním starého a rozením nového. Dne. O Silvestrovské noci dokonce Roku. A nyní máme na Diamond-People svou soukromou půlnoc. Během božího dne. Jaká drzost?! Obrovská. Tak obrovská, že je jí schopná jen ta příšera Phoenix a ten její spolek.

Fenomenálním startem jsme za sebou nechali všechny naše nepřátele. Byly zatáčky při jejichž projíždění nám dýchali na paty, v jiných jim zase do obličeje létaly drny vytrhané ze země údery našich kopyt. Statečně,leckdy až zbrkle jsme přeskakovali překážky, nehledíc na jejich vzhled či velikost. Prostě jsme se je snažili za všemi možnými způsoby překonat. I ti nejlepší dostihoví koně někdy klopýtnou. My však jeli své první dostihy, klopýtali jsme často, leckdy dost hrozivě. Ze všech karambolů jsme ale vyšli živí, z jejich valné většiny dokonce Hrdě a vítězně! Z malé zapadlé maštale jsme se vypracovali až na fenomenální dostihovou stáj. Celý náš život byl, je a bude stále se opakující steeplechase. Snažíme a budeme se snažit jí nejen vyhrát a vyjít z ní se ctí ale i při ní klopýtat co nejméně. Jak se nám to dařilo, daří a dařit bude se dočtete tady. A právě tady je start i cíl. BložínQu, ty to víš!

Jakožto tvoje velitelka jsem se ti rozhodla dát dar "největší". Po celé září, vždy v 20:00 zde pro to budou tví čtenáři nalézat články vysvětlující nejčastěji se na tobě objevující pojmy a naše dojmy. Doufám že máš radost.Pro mě byla je a bude radost tyto pojmy a dojmy sepisovat. Doufám že máš radost....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!