Náš Maličký.....

31. srpna 2011 v 9:00 | Bea-Mall |  Inside of diamonds
Ahoj Drahoušku. Ukaž se mi! Ach, jak jsi za ten rok vyrostl, Blogísku náš. Poznáváš mě?Řekneš mi jednou,stejně jako zbylým babám v tvé administraci se motajícím "Mami" ?
Ano, i to jsem já. Mávám na tebe ploutví z akvária hned vedle tvé postýlky. Jsem tichý hlídač. Střežím tě skoro bez ustání. Mobilem,nootebokem, čímkoli. Pomáhám při šití šatiček na tebe, upravuji tvoje fejetonové papání-abys dostal vždy jen to nejlepší. . . Jsem tvoje Bojová Ryba a tady je mé přání jen pro tebe.

Drahý BložínQu. Přeji ti spoustu stálých návštěvníků kteří na tobě zanechají milé komentáře,proto že jen ty ti mohou udělat radost. Přeji ti také abys byl schopen mít se svými autorkami svatou trpělivost. Ony za to co se v tvé administraci občas děje, můžou, ale nikdy by to nedělaly záměrně. Věř že nám na tvém věku nezáleží. Pro nás budeš navždy naše milované miminko, které budeme s láskou opečovávat, i kdyby tě nikdo nekomentoval a nikdo nečetl. Proto že, maličký, pamatuj žes nebyl založen pro stržení TopListu ani vydělání miliard ale pro ventilaci zbloudilých myšlenek a referování o těžkostech života. Jsi vlastně taková naše malá tlachárna. Ne že se za to budeš stydět, nemáš proč. Ze všech tlacháren jsi ten nejkrásnější, nejůžasnější a nejmilovanější. Pamatuj si to a věř že za tebe budeme bojovat. Přijmi ode mne, jako dar milou maskotku, Diamantovou vílu která ti bude nadále průvodkyní. Tvá, Bojová Ryba, Bea-Mall
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!