Naše milé miminko...

31. srpna 2011 v 7:00 | Angel Enigma
Naše milé Blogátko, naše miminko.
Dnes je to přesně rok, co jsi spatřilo světlo světa. Touhle dobou jsi vidělo čtyři z nás. Mě, maminku Angel, tu, která by tě zachránila z nejhlubších temnot, maminku She Blue, která tě vždy dokázala utišit, maminku Phoenix, která by tě bránila do roztrhání těla před kýmkoliv a čímkoliv a maminku Beu-Mall, která by se o tebe starala daleko a daleko přes číkoliv možnosti. Mělo jsi obyčejná jednoduchý kabátek, protože lepší jsme prostě ušít nedokázaly. Toho dne začala cesta nás všech společně.
O něco později jsi dostalo svůj první Toplist, klikačky, vytvořili jsme pro tebe nové rubriky a k velkému překvapení nás všech jsi dostalo nejlepší dárek, jaký může malé blogové miminko dostat - čtenáře od samého začátku.
Pohcopitelně, že se vyskytly i první nemoci v podobě flamewarů, nesedící kabátky, slabší dny na návštěvnost, slabší měsíce na články. Protože jsi naše jediné miminko, mělo bys něco vědět. Pokaždé, když se některá z nás otočí, aby ohřála mlíčko, slétnou se krkavci s růžovými zobáky a duhovými, nadýchanými brky a pokusí se ti uškodit. Někteří na to jdou rafinovaně, někteří méně. Proto je nás u tebe tolik. Aby když se jedna z nás otočí nebo vyrazí na jeden večer do města, několik dalších bdí dnem i nocí nad tvojí bezpečností, krásou a růstem.
Nikdy bychom tě nedaly a ty to víš. Bojovaly bychom za tebe do poslední chvíle.
A odvděčuješ se nám za to. Tím že jsi. Tím, že ti můžeme říct všechno, co nás napadá a ty to za nás předáš světu, našim čtenářům, těm co nám rozumí. Jsi náš projekt, naše práce. To, co je, když zrovna nic jiného není a to, co se nikdy nezlobí, když je něco jiného, protože ví, že čím jsou pestřejší naše vlastní životy, tím je pestřejší tvoje strava.
Jsi to, co nás dává dohromady když už nikdo jiný nemůže, to, co nás utvrzuje v našich přesvědčeních a to, co nám vytrvale a trpělivě dostavuje naše diamanty zpět tam, kde mají být.
Už celý rok.
Měníme se. Svět se mění. Lidé se mění. I ty se měníš. Vyrostlo si, podívej se na sebe. Z malého osobního blogu je z tebe nádherný fejetonový server. Postupem času jsi získalo formálního Tatínka Lorda Diamonda, který ti jak ho znám pokaždé když si na tebe vzpomene slibuje, že už se za tebou brzo vrátí. Získal jsi velice hodnou tetu Silverstorm, která se o tvůj obsah stará stejně jako my. Kmotřička Crystal Wolf tě kontroluje každý den. A k ní se postupně přidává velká spousta našich, nebo spíš tvých, stálých čtenářů. Těch, co se v dnešní slavnostní den přišli podívat jen a jen na tebe.
Aby sis nemyslelo, že k narozeninám nedostaneš dárečky, Angel pro tebe něco připravila. Je to video jen a jen o tobě. Doufám, že si ho stejně jako naši čtenáři užij.
Líbilo se ti? To jsem ráda. Naše milé Blogátko. Buď. Buď tu s námi, zdravé a statečné, združuj nás a nech nás tě opečovávat a chránit. A my všichni slibujeme, že budeme. To všechno a mnohem víc ti přeje tvoje maminka Angel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!