Victim of the circumstance

3. srpna 2011 v 7:40 | Angel Enigma
Výborně. Jo, jasně, skvěle. Jsem u internetu ani ne hodinu a už jsem se zdravě rozčílila.
Proč?
To vám klidně popíšu. A berte to třeba jako výroční zprávu vzteku.
Zaprvé - článek, co jsem měla připravený ke zveřejnění, smazala malá obluda. Krátký fejeton spojený s výroční zprávou, napsaný na pražském letišti a později konvertovaný na plochu byl nenávratně smazaný. A protože už si z něj nepamatuju ani slovo, nepřepíšu vám ho sem znovu, máte smůlu.
Zadruhé - nevím, vážně nevím, co udělali tam, kde jsem získávala videa pro sestřihy a co z korektnosti nemůžu jmenovat ani nazvat tím, co si o tom opravdu myslím, že to je, ale důsledek toho je, že mi prozatím, než vymyslím něco pekelně zákeřného, bude znemožněno dokončit velice významný projekt, kterým jsem vás měla stihnout v polovině tohoto měsíce a který, nebýt této "nepříjemnosti" mohl být hotov už dneska ráno.
A zatřetí - nejsem z toho schopná se ani podepsat. Doslova. Nová změna administrace blogu mi dává můj podpis ve velikosti dvou stránek, tudíž v originální verzi před zmenšením, na kterou netuším, jak ten šmejd přišel, když jí mám nahranou v počítači. Takže si pod tímhle článkem představte mého anděla v diamantovém rámečku, chytrému napověz a blbce tady nechci.
Jinak? Jinak se žije poměrně normálně až klasicky, létají sprostá slova, expy i nepořádek v domácnosti-no co byste po mě vlastně chtěli.
A ne, končím, internet mě pro dnešek opravdu nepotěšil.
K poslednímu řádku přidám žádost na Diamond People, ale ostatně i na vás, naše drahé čtenáře- nemáte prosímvás někdo použitelné 3D animace našich vlajkových zvířat a postav jakéhokoliv videového formátu - nikoliv GIFky, ty snad ještě stáhnout umím - co byste mi byli schopní a ochotní poslat na mail? Předem děkuji za pokusy, pište do komentářů :)
Takže, kompletně nakvašená Angel jde dělat něco ven. Ozvala jsem se vám, že žiju, ozvala. A ne, nechtějte vidět jak vypadám.
Mějte se pěkně a pamatujte:
"We gotta hold on
to what we've got,
it doesn't make a difference
if we make it or not."
(Bon Jovi, Livin' on a Prayer)

Edit by Phoenix:
Opraveny překlepy keré byly nalezeny a dodána Podpisovka.Ang, dejchej!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anette Anette | Web | 8. srpna 2011 v 0:25 | Reagovat

Ahoj, píšu ti kvůli tomu "okýnku na twitter". :)
Na stránce: http://twitstamp.com/ napíšeš do bílého okýnka jméno profilu na Twitteru (já psala AmyLeeEV) a pak dáš GENERATE. Pak si můžeš libovolně navolit jak bude tvoje okýnko vypadat. Dole na konci už stačí jenom zkopírovat HTML a někam to vložit. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!