A když mi podzimní listí po páté napadalo do kobky pustili mě z ní ven...

30. září 2011 v 5:48 | Bea-Mall |  Výroční Zprávy
Bylo nebylo ... a nic z toho nezbylo!

South zkončil.Nevyhořel, takové štěstí nemám.Tanky odjely ochutnáme svobodu.To bych to nebyla já abych se s ní neopila....

Ano, opravdu jsem ta kdrzá že začínám svou výroční zprávu za tři uplynulé měsíce tímto způsobem.A fakt jsem za to zatím od nikoho nedostala přes držku.Možná že dostanu,ale to mě nezabije.A jak praví teorie relativity.... no nechme toho...jo?

Mezilidské Vztahy:
Prosímvás řekněte mi někdo proč vždycky začínám touhle položkou? Proto že s ní začínáme všichni? Proto že je pro koně bezpečnější dát taxisův příkop na začátek steeplu? Asi jo.
Na south jsem přirazila jako růžová princeznička.Dostala jsem přes svou blond hlavinku a byla donucená dospět. Překroucením všech aspektů moderní psychologie jsem se vyhrabala ze začátku potápěla a časem začala vyhrabávat že všech srač*k které na mě ta banda zvířat, proto že výrazu lidé tvoři vyskytující se na Pe3ny-Southu neodpovídali, nakydala. Trvalo mi to celý prázdniny. Ale Here Im. A to se podržte, posaďte nebo třeba pos*rte, mě je fukeř v jakém pořadí, Here Im a né Made of Stone..
Z propadající průserářky k víceméně šprtce za měsíc? Muhahahaha!
Vybíjená bez dvou ataraxů a tříhodinovém přesvědčování sebe sama "to dáš"?
Nákupy se spolužačkou?
Vypočítaný příklad z Matematiky?!?
A tohle všechno bez zcela evidentní "Proxy server Error" v Matrixu? :D

Teprve zpětně si uvědomuji o kolik mě toho South připravil. Po dlouhém žvýkání se mi přeci jen povedlo zpolknout příliš velké sousto a jsem vážně ráda že ho můžu zapít.Jeho hořká pachuť se rychle vytrácí.
Je vážně zajímavé a osvobozující chovat se spontálně.Moci projevit svůj názor.Člověku nikdy nedojde jak skvělé je když mu někdo naslouchá dokud nezažije situaci ve které mu nenaslouchá nikdo. Teprve pak si toho začne vážit... A já si právě vážím každé blbosti.

Nuže si to shrnme:
Škola:
Zamávala jsem Southu kapesníčkem, překopala Diamant a nastoupila na Ámose.Projevily se komplexy a dřímající Genialita. Nikdo neví kde se vzala.Nikdo neví za jak dlouho zase upadne do spánku.Možná že se z něj už víc krát neprobudí. Hodlám z ní vytěžit co nejvíc. Má vulgarita a braní jména božího na darmo- za oboje je referát- mi v tom náležitě pomáhají.

Mezilidské vztahy:
Vypadlo ptáčátko z hnízda, nabilo si zobák. Co se týče pózy "jsem zná,hnusná svině používající nekalých a nekalejších praktik" mohla bych maturovat. Když ale přijde na to být milá hodná a spontální, což chci být proto že nevidím důvod nechat "Ámosáky" pikat za to co na mě nakydali "Pe3náci", jde to ...špatně. Jsem v tomhle jak malá. Malá a totálně asociální. Vyděšená a úplně na začátku.

Změny:
No, těch je taky dost.
Z outsidera hvězda, z "v kramflecích" jistý bestie do vyděšený a vyjukaný nuňinky.... Ale co je vám do toho že. V pisatelství útlum ve sféře blogové a nárůst v Naruay. Úspěšně s Enigmou jedeme i přes e-maily. Co se týče kapely po víc jak roce vztáváme z popela.Bohužel mi přijde že až moc rychle a navrch v období kdy jako vokalistka nemůžu na hlasivky.Z vokalistky vocaloidem snadno a rychle, heh..?

Zvěřinec...
O South už se nestarám.Odřízla jsem ho úplně a chvílemi se loňi zdálo že Chováč se jak beze mě, tak bez Lorieho, potažmo bez Redakce obešel.Obejde se snad i nadále.
Domácí zvěřinec je na tom o poznání lépe. RonáneQ sice není pýchou Kynologa ale to asi nebude nikdy.Blechy, rozmilá vzpomínka na prázdniny, byly vyhubeny jistojistě a definitivně. Víc zvířátek nevedeme ani vést nehodláme.Jsem samostatně fungující a mírně roztodivná jednotka, ne zverimex.

Rodinka...?
Více méně se rozpadla. Matka si stěžuje, domácí práce si porůznu střídáme, pes dělá ustavičně bordel, Foggy se neozývá, Krutobratr má přijet a jsme v Online Kontaktu, totéž platí o Krutosestře kerá má přijet z daleka.Až z Anglie... Zatím jsme všichni živí. Příští týden, pokud jsem to správně pochopila má být sjezd.Až na Foggyho všichni....Na skříni leží Mačetka,dlouuuho jsem jí neprovětrala-Muhahahaha!
Me and Myself?
No až na tu virózku teď, paranoiu způsobeno štěstím a angličtinářku je mi bezvadně. Pohádala jsem se s Loridem, Poštěkala s Phoenix, Lvici poslala do háje, Siren přeinstalovala Windovs.Jediný s kým vycházím je Angel Enigma a Naruay- mé ctěné alterego. Paranoia mě protáčí, insomnické hodnoty svou křivkou připomínají ceny zlata v posledních měsících a vlkoušové o sobě opětovně dávají vědět. V pokoji bordel, rodinka vyhrožuje sjezdem..tak aspoň že Mercedes už zmizel v prachu cest. Inspirace ubívá spolu s denním světlem a testů přibývá. Nějak se to doklepe.
Blog
Nerada to přiznávám ale hrůza.Když už se povedlo sestavit na koleni výroční oslavu- div jsem z toho nezešedivěla!- tak tohle Září bylo to nejhorší co tu kdy bylo. Až se Phoenix přes Hory a Kabely dohrabe k jakémukoli internetu je po nás vážení.Tweety a osthers ale jedou.Jen popis pod songem týdne dává jasně na jevo kde jsme zamrzli, hmm? :) Návštěvnost podle toho taky vypadá....

Loučím se s prvním měsícem a doufám že se vš zaběhne tak jak má.Články přibudou, věřte mi.Jen nám dejte čas.Prokoušeme se přikázáními, školnímy řády a přednáškami- s ironií sobě vlastní. Comming Soon.

Proroci dnes již nejsou. Nahrazují je satirici.
Gabriel Laub

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!