Ámosi...: "Pomlč!"

24. září 2011 v 20:10 | Bea-Mall |  Ámosi "POMLČ"!
Bez úvodního článku by to nešlo?... Ale šlo.
Ale film bez Traileru by nebyl pořádnej film, ne?
No tak s chutí do toho, půl je hotovo!


Pět let jsem byla za blázna.Hrála jsem roli smutného klauna.Utápěla se v depresích.Za pět let jsem stihla spadnout ze špice Mount Everestu v kolektivní oblíbenosti až na dno Mariánského příkopu. Cesta z pozice Alfy až po Omegu se na mě dost podepsala.Těch pár špatně zhojenejch škrábanců je mi ukradenejch.No co, tak to vybledne když se to opálí.Nezájem.

Ale co mám jako dělat s tím, že ze mě na Southu vyrost člověk zvyklej, co zvyklej.. přímo bazírující na svý pozici utsidera? Já nevím jak to normálně říct, odpusťte mi ty metafory... ale
jsem na tom jako Africký uprchlík.

Přešla jsem půlku černýho kontinentu, umírám žízní a hlady a když dojdu do tábora jsou tam na mě všichni milí a co hůř, dají mi podivnou hnědou věc kterou mám sníst? Oni to se mnou Humanitární pracovníci z Ameriky myslí dobře.Dávají mi výživný burákový máslo...ale co já, člověk zvyklej na placky z bahna a občas nějakýho zrní s tou podivnou a děsivou věcí mám dělat? Vždyť to co mi dávaj je.. divný, děsivý... nic za to nechtěj....

Omluvte tu metaforu, nic lepšího k objasnění situace mě nenapadlo...Ale chápete mě alespoň trošku? Jsem zvyklá na nadávky.Jsem naučená že cokoli mi kdokoli řekne myslí jedině v tom nejhorším slova smyslu.Jsem zvyklá na to že nevim, neznám, neumím a jsem ta nehroznější ze strašlivých. A teď najednou?

Jako..To,to jako že já...Já že mám...druhou nejlepší písemku z češtiny? Já...jako že já a né nějakej můj chytřejší dvojník jehož existence mi do teď zůstávala skryta, jsem vypočítala příklad z matiky? V čas? Svým způsobem..a to mi teda vosol bulvu, já to vypočítala navrch správně?
Ahahahahaha! Tak kde máte ( v lepším případě) tu skrytou kameru? Skočila jsem vám na špek...

Jako ahoj děti jmenuju se Bea, líbí se mi Apocalyptica, Evanescence, HammerFall, Unsun, Nightwish taky Tarja a Mozart.... Cože? Žádný Fůůj?...Co?! "Vám taky?" jak jako kterou písničku mám nejradši? Nebude posměch? Nikdo po mě nic nehodí? A nehrajete to na mě...? Že by jste to jako začali házet až pozdějš?....Jak jako že po mě nebudete NIC házet? Ani zabijácký pohledy?
Pane Bože! Si děláte prdel ne?

Néé, paní profesorko, já nechci referát z Biologieeeee!
Jako zaco? Za jméno boží na darmo a sprostý slovo? No nené... :D
--- Pozor na mě,
za donesený referát
(proto že když ho donesu tak už dobrej bude)
bude dobrá známka,referát bude za každej vulgarismus
nebo jméno boží pro nic za nic,
ty..vogo já budu premiant!---

Nevíte jak opojnej je to pocit sedět po letech v první lavici a moci v ní sedět s klidem.Slyšet profesorovo či profesorčino každý slovo, v každý hodině alespoň něco vědět.Na tohle bych si zvykla! Jak úžasný je bejt v informatice ten kdo ví co je to IP adresa, Router a jak funguje a dokonce vypadá Procesor.Jak je to zvláštní a osvobozjící když vás nechají odprezentovat projekt na kterým jste se několik hodin podíleli aniž by se vás chystali sežrat za živa nebo ukamenovat kusy omítky...

Je to nové.Šokující.Opojné.Možná že i návykové.A do teď to bylo nedostatkové zboží.Bylo to zakázané, nedostižné a vysněné. Říká se tomu svoboda.Tolerance.... má to spoustu popisů, jmen a lidé si to představují všelijak. Můžu říct jen jedno. Je to skvělé.

Ale je to také děsivé.
A když chudák Karkulka došla po děsivém setkání v lese s vlkem k Babičce...
Byla vlkem sežrána!

Rozhlížím se.Čekám.Uskakuji.Jdou po mě, já to vím...Jdou po mě!!! Jdou po mě!!!
Jsem naučená to čekat.Je to vlastně to jediné co mě základní škola pořádně naučila. A ono jako nic.A co teď s tím, hmm?

Když vypnu paranoiu uleví se mi.Ale přece, když už jsem vypla ochranou masku "Jsem zlá hnusná bestie, mám k dispozici všechny nekalý praktiky a nebojím se je použít" nemůžu vypnout i poslední linii svý obrany.... Vždyť to by byla do nebe volající blbost.

Zase Metafora.
Vysmála jsem se Trojskýmu Koni.Probourám brány kvůli Troský...Toleranci? Ať už má jakou koli podobu.Pro mě za mě ať je to třeba Kočka.Nebo pes, osel, vůl, ovce. To je fuk... Ale, když jsem ve Stepfordu nenaletěla na Blond vlasy a na růžovou naletím na Ámosovi na rozmanitost a masku tolerance? Na punc náboženství? Když neprošla růžová projdou kříže?


Jak si poradí Bea-Mall zvyklá "jen na to nehorší" s tolerancí a vším dalším co brala jen za vrchol SCI-FI z oblíbené knihy zvané Bible??? Již brzy.. ve vašich internetových prohlížečích....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!