Back to black

5. září 2011 v 9:59 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Krásné ráno, vážení čtenáři!
Angel Enigma se vám hlásí tentorkáte již z Prahy, kde dobíhají její poslední přípravy pro nakráčení na Lair.
A nejsem nezvěstná, jen si nejsem podobná.
Kdo četl můj poslední článek, chtěla bych ho znova upozornit, že se jednalo o takzvaný Hoax, nepravdivou informaci vypuštěnou z rozpustilosti mysli a zosnovanou do obšírného plánu, o jehož průběhu a výsledcích vám poreferuju zase jindy.
Back to Bussiness, hm? Angel Enigma, která vám tímto i pošle hrubou výroční zprávu za prázdniny, se prostě začala vracet do běžného normálu.
Co do vzhledu?
Dobarvila jsem si hlavu, zastavila se na manikůře, vytáhla ze skříně saka a klasické džíny a trička zaklidila hluboko dovnitř, zas až na příští léto. Sbohem zářivé barvičky příjemné a veselé Enigmy, buď pozdravena vážná a respekt budící černá, patřící Angel.
Do Diamondské psychologie?
Co vám budu povídat. Kryty zavřeny, miláček davů ERA je připravena v plné polní, hrubé postupové plány probrány s diamond-people. Můžete jen vyhrát když není co ztratit. Minimálně po nějakou dobu by mělo vše probíhat v mojí režii. A věřte mi, že se mají na co těšit.
Z pomyslné kabelky postupně vyskládávám kameny z Norska, koňské pamlsky z týdenního pobytu v hřebčíně, vyklepávám písek ze Zakyntosu, vytahuju psí chlupy, vybírám odstřižky papírů a dětské kresby z tábora a vysýpám i jehličí ze Šumavy.
Totéž teď musím udělat i s kabelkou reálnou.
Prázdniny byly fajn. Kdybych vám měla popisovat tábor, byl by z toho článek na každý den a nalijme si čistého vína - moje optimistický kecy o tom jak jsem se měla dobře a jak bych tam chtěla zůstat na pořád by nikdo z vás nečetl.
Celkově se prázdniny vydařily, stihlo se co se stihnout dalo, udělalo se co se chtělo udělat.
Nicméně mám z návratu na Lair pocit dobrý. Mám pocit, že mám situaci pod kontrolou.
Tak mi ho do háje alespoň na nějakou dobu nechte! Smějící se
Držíte mi palce? No, máte na co. Drahouškové určitě nebyli pozadu s leštěním falešných úsměvů, přebíráním oduševnělých řečí, dobarvováním duhových přetvářek a trénováním pohrdlivých výrazů směrem ku mě. Oni by přípravu nezanedbali, to se nebojte. Bude hůř. Bude. Ale tak...od čeho jsme Diamond People, že. Tak čekejte na první zprávy z mé první spanilé jízdy. Děkuju za pozornost, mějte se krásně a pamatujte -
Za sto let budu mrtvá. Ale všichni lidé, co jsem znala, taky. Tak co.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!