Back to Fairy tale and Californication !

1. září 2011 v 6:02 | Phoenix |  Inside of diamonds
Velitelka tohoto blogu vylezla z pelechu, uculila se nad romantickou smskou od přítele a když zahuhlala moudro v angličtině došlo jí že šedesátidenní jízda na koni,pendlování mezi labilní matkou a nepopsatelým otcem,breptání výhradně v angličtině,pokusy o vaření končící až záchranou od přítele který uhasí kuchyňi,vyvětrá, koupí pizzu a ještě utěší....Se na ní podepsaly.Venku svítalo, ale na vzávání allá insomnie už jsou všichni zvyklí.
Její pohled se od okna stočil na kalendář.
A najednou,... Toho všeho je teď konec.
Zběsile, zježená, bez veškeré Diamondské Obrany avšak s Goretexem plným až po okraj vyskočila, zařvala jak drak probodnutý kopím... "PRVNÍHO!"
UÁÁÁÁÁ,KUR*ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Prvního září!
Do...pr....do prkrdele!

Skok za který by se nestyděl ani Šemík.
Z odrazu na zrcadlové skříni na mě civí zježená a vyjevená blondie příšera v dlouhém neforemně vytahaném tričku v barvě khaki...
Skříň, modrý vak, v něm černé sako a sukně. "Jakože nejsem silně věřící ale God bless us everyone, že mě napadlo to nechat vyčistit, vyžehlit a uložit už minulej tejden."
Koupelna.Sprcha pod deset minut, proto že na kondicionéry sere po ránu pes. "Kterej ten parfém má větší propagaci?Voní mi oba dva, ale ten kterej má věší propagaci, ten bude znát i šakalka a bezmezně jí nasere to že já za něj utratit prachy mohla,proto že já na to mám, a ona neeee.." Fénečku, miláčku, kde tě mám?Gumičko, holčičko pojď k mamince...
Necesér (kur.. to je taky slovo po ránu!) Třiprdele super jílu, či bahna jemu podobné,pudru že by stačil na prdýlky všech dětskejch porodnic, kajalová tužka a rudá rtěnka to jistí.
"Slečno a vy jste kdo?"
Křičící *Křičící* Křičící* Křičící* Křičící* Křičící (hvězdičky nahradtě libovolnými vulgrarismy)
"To jsou blbý vtipy po ránu!"
Ahoj Pé, taky tě ráda vidím.Ale ty croasanty co máš v tom papírovým pytli v levačce vidím radši.Tři kafe.Jedno pro přítele, další do hrnečku s beruškou (ne že to na mě bonznete!) aposlední do Tumbleru. A jede se dál. Kabelku od Prády,nebo radši od Diórečku??
Netušim,beru tu která vypadá větší. Taška s nootesem zbalená do předu.
"Díky miláčku!"LíbajícíLíbajícíLíbajícíLíbajícíLíbající
Pan Pé mě ujišťuje o tom jak ho mrzí že neví za co děkuji, jinak by to dělal častěji.Ještě včera byly kabely až na půdě.
_______________________
* * * * * * *
* * * * * * * * *
_______________________
Ze dveří vyšla v černém oděná lady....
Už držím hubu.To zní jak z parodie na (Wo)Man in Black. Štangle, neštangle dobíhám trolejbus.Děkuji řidiči že na mě chviličku počkal a tím vlastně mobilizuji základní Diamondský Mód -Jsem ozbrojená mrcha a svoje zbraně umím použít.
eMPé4ka,sluchátka do uší- Ahoj můj skvělý deseti minutový sestřihu spirita.Nevíš jak ráda tě teď vidííííím!
Here Iam, You Cant Take Me so Gett of My Back.We are(nt´) Brothers Under the Sun.Let the Sound of Bugle played just for me.There is Long away Back because This is where i Belong. I hate them all but it isnt Nothing I've Ever Known Here in this institute I Will Always Return.
Nedobrovolně ale stejně. Always Return...

Grr.Kdybych měla kapsy a v nich kudly, všechy by se samovolně otevřely.
Támhle přichází má drahá...Šakalka.

American Dream. American Smile. So, this is Californication...
Pokud hodláte namítat že na to nemáte náladu, trhněte si!

Naznačení políbení na pravou a pak na levou tvář.
Široký úsměv.
Letmým pohybem jí do otevřené kapsy kabelky vkládám kus makrely kterou nesežrala Micina od sousedů a odložila nám jí na parapet. Ach, jsem ti tu napodobeninu Vuittona vylepšila! Tohle bylo to poslední co ti chybělo k puncu dokonalosti.
"Drahoušku, pojď se mnou.Letos si sedneme pospolu!"
Nadšení v mém hlase se rozléhá po školních pozemcích.Tak.Zkáza může začít. Ta namyšlená nána to neodmítla.Zakázala jí to její falešnost a její hrdost...A pořád nechápe co jí to smrdí v kabelce. Ááááááááááááá. So THIS IS CALIFORNICATION!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!