Fight for right

20. září 2011 v 9:32 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Výborně, jsme zase a opět na Lairu a proč nezahájit den po týdenní absenci křížovou palbou.
A nedívejte se na mě, tentokrát jsem si fakt nezačala, přísahám. Přijdu si jen tak z povinnosti na Lair s klasickým účelem nezabít a nebýt zabit. S chronickou rýmou, svým klasickým zimním kašlem kterého se zbavím nejspíš nejdřív zase v květnu, sluchátky v uších, nabitým notebookem a relativně klidnou náladou se skládám do mě přidělěné symbolické dřevěné klece v podobě školní lavice, zapínám počítač a všemi mě známými způsoby imituju svojí neexistenci. V hlavě zběžně projíždím, co si uvařím k večeři, jakou baterku - náhrada za lithiový adaptér v mém počítači, který věkem sešel - si seženu, jestli se za dobu co jsem neviděla internet změnila aktuální situace v Lybii, s minimálním zájmem prohlédnu odpudivé modely spolužaček - od vytahaného svetru a opraných- Perwol Powa, haha - džín Slečny Spammerky, omatlané pedikůry Olihně nebo pyžamoidního topu Sépie a pobaveně, nicméně bez komentáře sleduju slepičí přivítání Krakatice, která právě dorazila odkudsi z tramtarie, všem samozřejmě strašně chyběla a všichni samozřejmě strašně chyběli jí.
Kdyby jen tahle nádherně růžová idylka trvala déle jak pět sekund.
Hopperka není ani slepá, ani hluchá. Je to jen čistokrevná svině. Po hodině, co jsem jí nechala bavit se na můj účet, jí bylo nevybíravě vysvětleno, že až příště bude chtít drbat někoho, kdo je v místnosti, ať si na to vezme megafon aby jí bylo slyšet opravdu až v Uruguai, kde splašky co z ní padají třeba budou někoho zajímat. Na dotaz co že jsem to říkala jsem slečnu odeslala do jasných končin - na ušní.
Pochopitelně se musela běžet pochlubit, postěžovat, povyprávět nebo co - u ní těžko rozlišit, postoj HAP -Hloupá anime postavička - provádí u všech zmíněných akcí, Záprdkovi. Na jeho posměšný výraz ke mě odpovídám tím, co si o něm myslím už dávno - vztyčeným prostředníčkem. Coby třešničku na dortu se mi podařilo děsnou náhodou zkazit Hopperce vítězství v pinkací soutěži. Jaká škoda, že se mi míč zakutálel přímo k jejím nohám trochu větší rychlostí čímž jí a její spoluhráčku vyvedl z rovnováhy...
Proč mě nezačít ničit hned první den zpět, že. Nicméně pořád mám pocit, že vedu, minimálně o vlastní duševní klid. Takže Diamanty...GO!
Zatím se mějte hezky, vážení čtenáři, držte mi palce a já vám je držím taky a hlavně pamatujte

Za sto let budu mrtvá. A všichni lidé, co znám, taky. Tak co.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!