Boty od Ch...

3. října 2011 v 22:11 | Phoenixx |  SOI-Jail For She Blue Lion
Hlásím že jsem stále živá. Špatná zpráva po nepřátele, doprá zpráva pro Diamond-People i přátele.
Přidávám zprávu o tom že živí jsou zatím i ta zvířátka okolo mne.Co není může být. Když mě přijde hrozně nechutné si ničit lodičky od Chanelu zašlapáváním brouků a další havěti.Nemá cenu je pojmenovávat.

Hlavní jsou pro mě She Blue(Lion),Siren a další které bráním, Medvídek Márfy- po kterém věrny heslu mušketýrů "jdeme jak slepice po flusu"- Šakalka které mile ráda nakopu pozadí a Žralok v závěsu s Žirafinkami, ti se dají poslat do míst kam slunce nesvítí několika ostrými výkřiky nebo posunky. Nemá cenu na ně plýtvat slovy. Natož pak si o ně šoupat podrážky...

Kupodivu zatím nemám proti lásce boty, Pan Pé o tom může říci své.Kupodivu jsem ještě nevyrostla ani z tanečních střevíčků. A vážně se těším až zase "svobodně" zahýřím na parketu. Nechci naučený kroky, profesionální výraz, nacvičený držení těla a známou hudbu.
Přeju si aby mě Pé vedl, abychom kroužili nespoutaně parketem až za mnou vlečka povlaje, třeba ať ze mě péří lítá jak z Čvačarový v minulý řadě StarDancu.
Hlavně ať mám k čertu pocit že tohle všecho za něco stojí! Ať pak můžu ve sprše řvát s jistotou že se mám čím utěšit, nebo že si (spíš) mám co omlátit, hezky sebereflexivně žejo, o palici.


* * *
__________________
Poznámka pod čarou:
Přiznávám jsem stará hysterka. Tato zpráva je věnována jen a jen "Uživateli" s Nickem "Martinsmutné" přispívajícímu svými komentáři z IP adresy:

76-170-195-217.cust.centrio.cz (217.195.170.76)

Prosím vás, vážený Pane, Paní, ať jste kdo jste...Ubohý jste tu opravdu ale opravdu jen a jen Vy.Váš původní komentář (z 25. září) smazán NEbyl.Jen vaše paměť za ním poněkud pokulhává. Nachází se totiž na této adrese, kde na něj naleznete i mou odpověď. Jak již jsem psala: Nevynášejte prosím ukvapené soudy. DĚKUJI!
(Reakce na komentář zde )

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!