Google,rytíř a tak dál...

17. října 2011 v 23:02 | Bea-Mall |  Ámosi "POMLČ"!
Zdarvím po dlouhé době :)Máte se? Doufám že nejlíp co to jde.U mě dobře, co to jde.I přes mercedesy, hádky, vybitou MP3ku a chybějící USBkabel. Žijeme, to je účel. V různých stavech které se mění a měnit budou. Živá jsem, co na tom že bych radši byla.... No nechme toho hm?

Lordie.No prostě Lordie a Vlak, informovaní vědí a ostatní mě nezajímají. Nehodlám se za něj pomodlit.Ale zase nehodlám pomáhat teroristům.Prostě budu sedět doma na prdeli a nadávat kdykoli přepnu na kanál na kterým poběží zpráva a horzivý vlakový katastrofě.Proč? Proto že já to říkala už dávno.Ale kdo by poslouchal jednu starou,pesimistickou..ješě navrch na pozici takřka milenky.Žejo.Běda všem dalším metaforám na e-mailu. A ty rozepsaný i smazaný prosím DubleCheck, Ladies. DUBLE!

Jo jsem nasran... a taky na sračky.A Phoe nemá čas takž mi tenhle článek nestáhne kvůli vulgarismu.Chňá. A teď jich sem nakydám jak na valník a bude.A nebo taky ne.

U ámosů se pokoušejí o negativní motivaci.Ta mě vždycky deptala tak až jsem se jí naučila ignorovat.Můžou si jí strčit.Třeba za krucifix.Nebo za zpěvníky.Kupříkladu. Jinak jo. Žiju.
Nepropadám. Nikoho jsem zatím nezabila, i když ruku na srdce leckdy k tomu málo chybí.

Dokonce jsem si našla blízkýho člověka který není v Diamond-People a ani do nich v dohledné době nehodlá vztoupit. Tak. A neštvěte mě. Moje Eve je moje Eve.I s tím biblickým pojmenováním. Nezájem.

Google je srandista z Gymplu.Rytíř je od Anime, Enigmina Rangaroku a jo, jsou to za posledních pár let jedni z mála příslušníků mužského pohlaví nenacházející se v D-P se kterými se dá bavit.A jo, je to hustej pocit moct vyjádřit v kolektivu svou vlastní myšlenku. A jasně že to občas má svoje chyby.Ale ty tomu dodávaj ten punc tý neotesaný originality.A mě se líběj.Proto že nejsou hraný, nafingovaný a falešný. A myslete si o mě co chcete. Posedl mě hormon. A je to.

Jsem živá. Při svý soutrpný smůle ještě ňákej pátek budu. Zas o tom napíšu.Možná příště ju? Mějte se...a pamatujte si co chcete.Ať má Phoe taky radost do života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!