Here we go, here we go, we gotta rock

3. října 2011 v 12:55 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Máme krásné odpoledne. Sluníčko svítí, na internetu klid a ani celulitida mi pro dnešek nepřipadá tak odstrašující. Kdo nás čte pozorně, ví, že tohle je ten pravá doba na to, aby se něco podělalo. Proto nečekám zázraky a vyrážím na Lair každý den obrněna tvrzeným diamantovým krytem. Aby byla větší legrace, ERA utekla včerejší ráno a podpořená letním počasím začala vymýšlet. Užila si hned na první hodině na Lairu. Nemít svých šest let kumulované zloby v podobě ERy, určitě bych nenastřílela Hopperce za obešlý hadr,který dekladuje za tričko, dvacet rozžvýkaných papírových kuliček. Díky té číslo 21,mé oblíbené,která jí skončila ve vlasech,jsem viděla zlomek jejího výrazu uvědomění si co za "fujky hnus" to má na sobě, kterého bohužel nebudu svědkem v plné verzi, protože až na zádech a hadru najde čísla 1 až 20, škleb se určitě zestonásobí.
S odstupem času zjišťuju, že Záprtek se mě bojí. Ono, když na vás někdo o hlavu vyšší než vy s tou nejhorší možnou pověstí na celou třídu řve:
"Kdybys byl chlap a ne srab, vyřídila bych si to s tebou, ale malý děti nebiju!" uznávám, že může vyděsit.
Z dalších dnů na Lairu můžu zmínit frisbee po Hopperce hozené (mlátit jí nesmím, ale když mi sama řekla jaká jsem s tím talířem nešika, tak malá nehoda je přece úplně na místě). Bohužel o dva centimetry minulo. Frajírek se chudinky které já tak krutě šikanuju pomstít. Křída kolem mě k jeho velkému překvapení proletěla, aniž bych mrkla okem. Když vidím, že rána je mířená špatně, přece se nebudu námahat uhybáním. Prcek Hornice si dnešní dobré jitro neodpustila, obdržela za něj řev "O tomhle jsem ti něco řekla!". K mému obrovskému překvapení se ta mastková kulička teatrálně nerozplakala, jen utekla ze šatny. K její smůle nebyl nikdo, kdo by mě pomluvil a jí "od srdíška" politoval na blízku.
Dostáváme se do otevřené války, což je moje pole. Získávám na svou stranu některé vyučující. Za měsíc jsou podzimky. Procházím se parkem, s pohledem na dětské hřiště vzpomínám na léto a i přes válku, ve které jsem, mi ta obloha dneska přijde tak nějak modřejší. A ta celulitida méně příšernější.
Even if you are the minority of one, the truth will be the truth.
-Mahátma Gándhí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!