Člověk nejvíc odpočívá prací...

2. listopadu 2011 v 18:13 | Silverstorm |  Plevel
Drazí čtenáři, možná někteří z vás tuší, že studenty tolik očekávané volno nemohl Plevel přejít bez akce. Máte samozřejmě pravdu. Naštěstí byla tato akce naplánovaná jako výlet oddílové rady, tedy bez hlodavců a všeobecně bez členů.
Sešli jsme se ve čtvrtek ráno a okamžitě vyrazili mimo město. Cesta vlakem byla veselá, protože jsme se museli rozejít do několika různých kupé (jelo nás jen šest, tak jsme neměli místenky). Hovor byl mírně pubertální, ale toho vás ušetřím. Většinu jsem už stejně vytěsnila. Vystoupili jsme z vlaku. První úkol, sehnat pytle na odpadky, jsme zvládli nad očekávání rychle. Pak jsme zanechali Slečnu T na autobusovém nádraží, protože byla po nemoci a nesměla se namáhat. Mi ostatní sme našli žlutou značku a vyrazili po ní k základně. Bylo to sice delší než obvykle (asi dvakrát), ale zato horší cesta. Traktor, který tu cestu absolvoval před námi zapadal do bahna a občas drhnul bříškem.
Co dodat, na místo jsme dorazili spolu s tmou, našli jsme Slečnu T u vyhasínajícího ohně a jedna z vedoucích, jela autem, přivezla zásoby a své dvě malé dcery. Jsou to drahouškové, hlavně když v půl šesté ráno začnou vstávat.
Usnuli jsme, kam jsme padli (Bleška a Sticky měli mokré spacáky, protože vezli jídlo lodí a zapomněli jí vylít).

Druhý den jsme zahájili úklidem lesa. Někdo tam vozí skládky. Zmiňme jen tu část, kdy jsem vytahovala ze země telefoní šňůru a řvala, že jestli je na konci telefon, tak někoho zabiju. Nebyl.
Pak jsme opravovali pec (je z jílu a vypadá jako barbie domek). Následovaly drobné práce kolem domu a večer jsme všechny záplaty na peci důkladně vypálili.

V sobotu ráno jsme kolem potoka hledali kamarádku netýkavku (nejde o přezdívku, nýbrž o nepůvodní, hnusnou a smradlavou květenu, kterou likvidujeme) a přemítali a remakeu Pána prstenů. Já měla být Legolas, ale vzhledem k mé neschopnosti ladně se pohybovat asi skončím jako někdo jiný.
Odpoledne jsme provedli inventuru a večer upekli štrůdl.

Ráno jsme ho snědli. Dodělali jsme ještě několik prací kolem domu a vyrazili domů. Cestou ve vlaku dostala Bleška se Sticky naprostý pubertální záchvat a my jen děkovali bohu, že tam členové nejsou. Bohužel, nemohu uvěřejnit obsah jejich rozhovorů, protože Bleška asi tento článek bude číst a já mám svojí hlavu ráda na svém krku.

Každopádně, díky za přečtení, a někdy se zase ozvu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!