Já píši vám

4. listopadu 2011 v 14:25 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
...co mohu více.
Zdravím vás, vážení čtenáři. Vaší Angel Enigmu opět zkolila chřipka, tudíž je doma a otravuje se. Krmí se ibalginem, šije, snaží se tvářit se, jako že se pekelně učí. Všichni to znáte.
Lairu podle všeho moc nechybím. Nedivila bych se, kdybych neměla zapsanou absenci, jako tomu bylo už mnohokrát, neboť LovísQové nezaznamenali, že chybím. Jejich oblíbenou činností je sice hlášení mých pozdních příchodů - viz pozdní příchod o 4 minuty na TŘETÍ hodinu z důvodu závady na školním zvonku, který jakýsi ochotný dobrák nezapoměl nahlásit (Žofka se vyjádřila slovy: "To musel bejt nějakej *parchant* ne?", na což sem pohotově reagovala "To mi výběr zrovna nezužuje, *parchant* je synonymum ke slovu můj spolužák) tudíž mám nyní na kontě pravděpodobně ten nejkurióznější pozdní příchod tohoto pololetí - to má ovšem význam jen, když jsem v přítomnosti, tudíž v možnosti býti vytočena do barvy zářivého ultramarínu.
Důkladně nabitá a dobitá po podzimních prázdninách jsem byla ty dva dny v ústavu prakticky nezničitelná. Na zašišlání "božinku, plomiň" poté, co mi někdo velice neúmyslně šlápne na nohu, vyrazí telefon z ruky, vysype kabelku nebo se zhnuseným výrazem, který je pochopitelně míněn taky přátelsky a bez urážky, hodí sešit takovým způsobem že přeletí polovinu třídy a srazí květinu i s květináčem, už nereaguju pasivním zašeptáním "nic se nestalo", ale aktivním výkřikem "kam čumíš, krávo blbá", a výsledky jsou ohromující. Opět dochází ke snížení těchto neúmyslných útoků.
Jistí umíněnci si ovšem pokoj nedají.
Když Hopperka o tělocviku volá moje jméno, po chvilce rozmyšlení se přece jen otočím. Ne, věřte mi. Nechce mi říct nic pěkného.
"Co je?"
"Jen fandíííííím!"
Ehm. Jo, Hoppí, já ti taky fandím. Jseš fakt jednička. Taková, že ti jí ukazuju oběma svými nejvyššími a nejdůležitejšími prsty. Prostředníčky. Bohužel, nemoc tě, chudinko, vyřadila z floorbalu. Jaká škoda. Už jsem si na tebe brousila hokejku.
Tak to vidíte vážení čtenáři. Fight for right, nemám pravdu? A my se teda fightit budeme. Do posledního prostředničku.
Mějte se, držte se, děkuji za pozornost a pamatujte -
If you're too open-minded, your brains will fall out.
Lawrence Ferlinghetti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!