Hollywood´s Hills....

3. ledna 2012 v 21:01 | Bea-Mall |  Ámosi "POMLČ"!
Dobrý večer všem. Dodatečně za všechny Diamond-People přeji všem návštěvníkům našich stránek, jen a jen to nejlepší do nového roku.

Ano, "Diamondi" vztávají z mrtvých, tušíte nejspíš správně.
Stále žijeme, gratulovat nám nemusíte. Troufám si býti dnes, poslem dobrých zpráv.Žijeme, nepropadáme, fungujeme a ani jsme se zatím nerozpadli.To že aktuálně nemá nikdo znás tolik kofeinu v krvi aby si našel čas na to vám napsat pár řádek, přičtěte klidně zvyšování daně z přidané hodnoty u potravin. Proto že když zdraží kafe, zdraží se nám naše životy. No a my naše existence prodražíme těm dalším. Myslím tím to, že naše drahé, milované (další ironická přídavná jména si vymyslíte sami, že?Mrkající) bude zas o něco víc mrzet že nás ...štvali.

Ale dost nenávistné noty, učí mě přeci znovu věřit, důvěrovat a býťi hodnou...Hah..Smějící se

Poslední dny jsou pro mě ztělesněním splněných snů. Přežila jsem vánoce a nevyvraždila jsem si rodinu.Roney začíná poslouchat na základní povely.S Angel jsme se docela slušně rozepsaly, v učení se mi začíná dařit- je pololetí, žádný stres a nikde nepropadám-, od spolužáků se nemusím na rozdíl od Southu bát už od pozdravu a dokonce, jsem měla jednu z nejlepších stylistik a dnes mi bylo řečeno že mi fialové mini šaty sluší a že jsem chytrá. To poslední milá, hodná Sonička ani nemyslela ironicky, v krásných hnědých očích barvy čokolády měla cosi co mě zarazilo v tom jí něco z naučené jízlivosti odseknout. Závidím jí její řasy, měla by dělat reklamu na řasenky, ale ne že to na mě někdo vykecáte...

Jsem ze Southu sice v kolektivu za mírně hysterickou asociálku ale mají se mnou svatou trpělivost. Dovedla jsem odprezentovat power pointovou prezentaci, aniž bych dopadla jako drahý Hovňousek onehdy na Southu o Biologii a svojí drahé Íff s tou její prezentací pomoct... Vlastně, kde je těm snobským ubožátkům ze Southu konec? Nevím, je mi to fuk.S třídním se dá dobře pokecat o kafi a i když nás má na křesťanství bere mou feministickou zakomplexovanost v pohodě. Je to náš Beránek (a je) Boží...Profesorka na dějepis se mi sice směje, jako majitelce beagla ale musím uznat že popovídat si o hodině angličtiny či dějepisu o svém psu se mi nikde jinde dosud nepovedlo a nejspíš ani nepovede.Nuže, nechť žije vyměňování pejskařských postřehů, zase se někdy ze svého pomyslného hvězdného chodníku štěstěny ozvu.
Možná že to bude brzo, endogennce stačí málo.
Znáte mě...
Mějte se jak nejlépe dovedete, Vážení a Drazí.
Pro zatím se s vámi loučím, zas se někdy ozvu.
Přidávám na konec píseň pro náladu, proto že ta mě v ní udržela a sedí i k metafoře užité v tomto článku a tradiční Motto měsíce :

Život je jako vidle a hnůj.
Musí se pevně chytit a neštítit se ho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!