Vítáme Jaro

17. března 2012 v 15:31 | Bea-Mall |  Inside of diamonds
Zdravím po sakra dlouhé době.
Slibovala jsem spoustu RE. REBORN,REunion,REaktivitu...sliby jsou u mě, stejně jako u politiků tak akorát chyby.Slibovat raději nebudu nic.Leda tak sama sobě.
S rostoucí výškou rtuti v teploměru se zvyšuje i...moje nárazová flustrace společně s euforickou chutí žít. Vytáhla jsem kolo,psa a bratra a málem je oba dva včera přejela. Zvesela si propadám z matematiky a ještě se u toho nechávám deptat vlastní matkou.K tomu ke všemu, ta patálie která mi celou dobu bránila psát, láska jak ze Shakespearova pera, no prostě se mi opětovně daří, znáte to.
Až z toho kola spadnu, přizabiju se a pro abscence mě vyhodí z Ámosů určitě se ozvu.Možná že se ozvu už dřív, nevím jak na vás, ale na mě to jaro najednou všude kolem, sakra působí. Když už nic jinýho, při tom "mým hnusným pelešení se se ženatým chlapem" mi nehrozí že prochladnu na kost. Já stará, chladnokrevná bestie.

Těšte se, možná máte na co. Pro zatím musí stačit pokus o jarní úpravu layoutu. Až to uvidí Angel, zabije mě. Jak říkám, máte, vlastně máme se na co těšit. Pusťme si jaro domů, né-li rovnou do duší a srdcí.
vaše Bojová Ryba...se pro zatím loučí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!