Erorr přichází nejen z počítačové sféry

14. srpna 2013 v 13:32 | Bea-Mall |  Inside of diamonds
Úvodem malé hlášení.Nehlásím nic jiného, než to že i když se to nejspíš, vzhledem k počtu článků nezdá, ještě všichni žijeme.Jaké překvapení. Samotnou mě to občas až zarazí.Takové to, nopáni, po tomhle všem,já ještě pořád dejchám?! A že toho prodejchám docela hodně, řekla bych.

Většina z nás nemá čas, námět, nápad, inspiraci a nebo chuť sem něco napsat. Jsou prázdniny, tábory, rodinné dovolenké (kupříkladu já vám aktuálně píšu z Velké Británie) a tak by bylo pochopitelné, že rychlost přidávání článků se trochu omezí, oproti běžnému školnímu roku.
Jenže... když se tak podíváte na ten uplynulý školní rok, kolik jsme jich vydali? Dva. A není to tím, že by nebyl čas.

Nejspíš není správný námět. Tím to asi bude.

No,já ale námět mám. Konečně. Jsem v cizí zemi, skoro v jednom v kuse v práci na telefonu, do kterého mi neustále žvaní nějaký otrapa, zatímco vesele vyzvání druhý telefon, s dalším otrapou na drátě, který si chce povídat.. K tomu ke všemu přišlašování do administrace zlobí.
A pokaždé si vymyslí jinou systémovou chybu.

Já si tak v klídku píšu článeček, o tom, jak sedím na zadku, koukám se z okna na malebné anglické cihlové baráčky, kravičky a kopečky, s businessu chtivým seveřanem na drátě, který nechápe že když je schůzka domluvená ve dvě, v půl jedné prostě přijít nemůže.. Abych z tohohle peklíčka utekla, snažím se to alespoň tak nějak vypsat tady. Myšlenka na to, že za to mám docela pěkné peníze nějak moc nepomáhá. Anivir už si poslední tři dny blbne svoje, tak ho spokojeně ignoruju. Pracovní skype občas žblunke, spokojeně na něj odepisuju, hodiny tikají, pracovní doba ubíhá nesnesitelně pomalu, no čas se prostě vleče.
A najednou, po odkliknutí dalšího řádku, obsahu a smyslu plný článek pryč. Systém mě pro neaktivitu odhlásil.

Milý systéme, to mi teda do háje řekni, co je neaktivního na tom, psát v editoru článek?!
Vracím chroome o krok zpět. O stránku zpět. Nepomáhá to. Prohledávám rozepsané. I přes několik průběžných uložení nic. Dneska mi asi někdo nepřeje napsat článek.
Zkusím ten fígl s odhlášením a přihlášením, občas to pomůže.
Pomůže, mě to akorát vytočit do běla, že do dalšího telefonu, který je bohužel pracovní, málem křičím, na zákazníka co si vymýšlí pýčoviny. Je jedno že on za to nemůže. Je vlastně jedno, co za to může, jestli to Chroomovo: Neplatné přihlášení,nepodařené přihlášení nebo jen obyčejné "vyskakovací okénko" s nápisem Error. No a uznejte sami, taková chyba nechyba,dovede kolikrát rozčílit tak že jsou i ty nejlepší náměty zapomenuty.
A tak errory, pro jednou zase vyhrávají. Ale, válka se zákony pana Murphyho, trvá dál. Loučím se proto s vámi citátem Johnatana Swifta, a přeji vám hezký den.

Život je komedie pro toho, kdo myslí a tragédie pro toho, kdo cítí.
Jonathan Swift
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!